آکادمی دیجیتال مارکتینگ مشهد

دوره های فعال آکادامی ایران دیما

دوره تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ

دوره تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ

شاید بتوان گفت، استراتژی مهمترین عامل کسب موفقیت در برنامه‌های بازاریابی است. گوگل و اینستاگرام و پیام رسان و غیره برای همه یکسان هستند. آنچه تفاوت ایجاد می‌کند، استراتژی است. در این دوره به زبان ساده، تدوین استراتژی را می‌آموزید.

جزئیات دوره ثبت نام کنید
آموزش بازاریابی محتوایی در مشهد

دوره آموزشی بازاریابی محتوایی

برای موفقیت در بخش‌های مختلف بازاریابی دیجیتالی از قبیل سئو، شبکه های اجتماعی، بازاریابی ویدئویی، کمپین‌های تبلیغاتی و همه سایر بخش‌ها، هیچ چیز مهم تر و موثرتر از داشتن مهارت بازاریابی محتوایی نیست. اما بازاریابی محتوایی با تولید محتوا بسیار متفاوت است.

جزئیات دوره ثبت نام کنید
آموزش ادمین اینستاگرام در مشهد

دوره جامع ادمین اینستاگرام

در این دوره ضمن فراگیری کامل استفاده از ابزار اینستاگرام، تکنیک‌های بازاریابی در اینستاگرام را نیز فرا گرفته و با روش‌های بازاریابی محتوایی آشنا می‌شوید. همچنین با ابزار ساده اما حرفه‌ای تولید محتوای تصویری و ویدئویی برای اینستاگرام، آشنا خواهید شد.

جزئیات دوره ثبت نام کنید
دوره آموزش وردپرس برای دیجیتال مارکترها

آموزش وردپرس برای دیجیتال مارکترها

این دوره به شما کمک می‌کند تا بدون داشتن دانش برنامه نویسی، اقدام به راه اندازی یک وب سایت تجاری با استفاده از وردپرس نمایید. اما موضوع به این آسانی هم نیست، باید اصول راه اندازی، امن سازی و به روز رسانی آن را به خوبی فراگیرید.

جزئیات دوره ثبت نام کنید
دوره آموزش طراحی کمپین‌های دیجیتال

دوره آموزش طراحی کمپین‌های دیجیتال

تبلیغات، مکمل فعالیت بازاریابی است. بدون انجام تبلیغات، موفقیت در بازاریابی محقق نخواهد شد. برای موفقیت در بازاریابی دیجیتالی نیز، لازم است تا از تبلیغات سازماندهی شده و از پیش برنامه ریزی شده دیجیتالی استفاده کنیم.

جزئیات دوره ثبت نام کنید
دوره سئو مقدماتی و آشنایی با ابزار گوگل

سئو مقدماتی و ابزار گوگل

سئو (SEO) یا همان بهینه سازی در موتورهای جستجوگر، یکی از مهمترین، ارزشمندترین و پر درآمدترین تخصص‌ها در حوزه بازاریابی دیجیتالی بشمار می‌رود. بنابراین ضروری است که هر دیجیتال مارکتر، آشنایی کافی با این مهارت داشته باشد.

جزئیات دوره ثبت نام کنید
آموزش لینکدین در مشهد

بازاریابی و توسعه ارتباطات در لینکدین

لینکدین بزرگترین شبکه اجتماعی تخصصی و حرفه ای در دنیا است که برای شبکه سازی و توسعه ارتباطات حرفه‌ای بین مدیران و متخصصین در حوزه های مختلف راه اندازی شده است. در این دوره می‌اموزید چطور از این ابزار فوق العاده بهره برداری خوبی داشته باشید.

جزئیات دوره ثبت نام کنید
دوره آموزشی ايميل مارکتینگ

دوره آموزشي ايميل مارکتینگ

بازاریابی ایمیلی علیرغم تصور خیلی‌ها، نه تنها منسوخ شده و بی فایده نیست؛ بلکه در کلاس جهانی به عنوان بهترین روش دیجیتال مارکتینگ از نظر نرخ بازگشت سرمایه (ROI) شناخته می شود اما با این شرط که روش‌ها و ابزار درستی را بکار گیرید.

جزئیات دوره ثبت نام کنید
دوره آموزشی ویدئو مارکتینگ در مشهد

مبانی ویدئو مارکتینگ

در بازاریابی امروز دنیا، محتوا حرف اول را می‌زندو در بین فرمت‌های محتوایی، ویدئو همواره جایگاه اول را از نظر اثربخشی و جذب مخاطب به خود اختصاص داده است. به همین دلیل بازاریابی ویدئویی تبدیل به محبوب ترین و موثرترین روش بازاریابی شده است.

جزئیات دوره ثبت نام کنید
دوره آموزش تولید محتوا با PC و موبایل

آموزش تولید محتوا با PC و موبایل

تولید محتوا یکی از پر مخاطب ترین دوره‌های آموزشی آکادمی ایران دیما است. در این دوره فرامی‌گیرید که چطور از ابزار حرفه‌ای هم در PC و هم در موبایل، بصورت ساده و آسان استفاده کنید تا محتوایی جذاب و حرفه‌ای تولید نمایید.

جزئیات دوره ثبت نام کنید
آموزش بازاریابی در پیام رسان‌ها

آموزش بازاریابی در پیام رسان‌ها

پیام رسان‌‌ها امروز یکی از مهمترین ابزار برای ارتباط بین افراد جامعه شده‌اند. تا حدی که از یک پرام رسان فراتر رفته و با بهره مندی از امکاناتی نظیر گروه و کانال، تبدیل به یک شبکه اجتماعی کوچک و چابک شده‌اند که نباید در بازاریابی از آنها غافل شد.

جزئیات دوره ثبت نام کنید

دور های های در حال برنامه ریزی

آموزش B2B مارکتینگ در مشهد

دوره آموزشي B2B مارکتینگ

بازاریابی B2B به نوعی از بازاریابی گفته می شود که در آن تصمیم داریم شرکت ها و سازمان های مورد نظر را در صنعت و بازار مورد نظر شناسایی کرده و در حجم کلان با ایشان تعاملات اقتصادی برقرار کنیم

آموزش بازاریابی صادراتی

آموزش بازاریابی صادراتی

صادرات همواره یکی از نیازهای اقتصادی هر کشور است و درآمد حاصل از آن به مراتب جذاب تر و بهتر از درآمد فروش داخلی خصوصا در ایران که نرخ ارز هر روز افزایش می‌یابد. در این دوره یاد می‌گیرید که بدون داشتن سرمایه و کالا، چطور از بازاریابی صادراتی کسب درآمد و فرصت کنید.

دوره دیجیتال مارکتینگ برای مدیران

دوره دیجیتال مارکتینگ برای مدیران

شما به عنوان مدیر یک کسب و کار، حتما به این فکر کرده‌اید که در داخل شرکت خود یک تیم دیجیتال مارکتینگ ایجاد کنید و یا این خدمات را برون سپاری کنید. در هر دو صورت، لازم است داشن و اطلاعات کافی برای مدیریت تیم مجری دیجیتال مارکتینگ خود داشته باشید.