دوره جامع ادمین اینستاگرام و بازاریابی در اینستاگرام

آموزش ادمین اینستاگرام در مشهد

دوره جامع ادمین اینستاگرام

ادمین اینستاگرام، در سال‌های اخیر تبدیل به یک نیاز ضروری برای کسب و کارهای مختلف در کشور شده و ادمین اینستاگرام یا همان کارشناس اینستاگرام مارکتینگ، اکنون یکی از مهمترین مهارت‌های دیجیتالی بشمار می‌رود که فرصت‌های شغلی متعددی برای آن وجود دارد. دوره پیش رو، یکی از کامل ترین و کاربردی ترین دوره‌های پرورش ادمین اینستاگرام در کشور است که با توجه به نیاز بازار کشور توسط کارشناسان آکادمی دیجیتال مارکتینگ ایران دیما تدوین گردیده است.

ادمین اینستاگرام کیست؟

ادمین اینستاگرام یک شخص نیست که صرفا چند پست و استوری منتشر کند، بلکه یک شغل کاملا تخصصی است. شما به عنوان ادمین اینستاگرام یا کارشناس بازاریابی در اینستاگرام وقتی می‌خواهید مسئولیت صفحه اینستاگرامی یک کسب و کار را به عهده بگیرید، لازم است به درستی بتوانید وضعیت آن کسب و کار را در فضای دیجیتال رصد کرده و رقبا را ارزیابی کنید. مشتریان هدف را شناسایی کرده و متناسب با انتظارات بازار هدف، اقدام به برنامه ریزی محتوایی کنید. اینکه صرفا تولید محتوا کنید کافی نیست. شما باید بتوانید بازاریابی محتوایی انجام دهید. تا کِی می‌توانید نمونه محصولات و پیشنهاد فروش منتشر کنید؟ باید بدانید چه محتوایی را با چه سبکی تولید کنید، در چه زمانی و از طریق چه رسانه‌ای منتشر کنید، چطور آن را پروموت کنید تا مخاطب هدف را در معرض محتوای خود قرار دهید.
سپس لازم است روی جذب مخاطب و تبدیل آن به یک فالوور واقعی و هدفمند کار کرده و راهکارهای ارزش آفرینی برای حفظ فالوور را پیاده سازی کنید. در کنار همه اینها بسیار ضروری است که تکنیک‌های تبلیغاتی را بدانید و بتوانید با برنامه ریزی و بودجه بندی صحیح، بر تعداد فالوورهای هدف افزوده و آنها را در مسیر خرید قرار دهید. همزمان با همه اینها، ضروری است تا مهارت کار با ابزار تولید محتوا خصوصا روی موبایل را داشته باشید تا در اغلب موارد بتوانید به تنهایی مثل یک تیم محتوایی عمل کنید و محتوای با کیفیت، استاندارد و جذاب تولید کنید.

 

کار عملی، پشتیبانی و فرصت کارآموزی

علاوه بر اینکه در طول دوره، می‌توانید با پشتیبان دوره و مدرس دوره در ارتباط باشید، تا سه ماه پس از اتمام دوره نیز امکان استفاده از خدمات پشتیبانی را خواهید داشت. در طول دوره، کلیه آموزش‌ها در قالب تمرینات عملی و بصورت پروژه محور از شما خواسته می‌شود تا مطمئن شویم، شما آموزش‌های ارایه شده را به درستی کسب کرده‌اید. همچنین در صورتی که عملکرد شما در طول دوره، مورد تایید مدرس دوره باشد، این فرصت را کسب می‌کنید تا در کنار تیم متخصصین ایران دیما، به عنوان کارآموز در پروژه‌های تجاری و واقعی تجارب ارزشمندی کسب نموده و برای ورود به بازار کار آماده شوید.
 

تمایل به شرکت در دوره خصوصی دارید؟

بسیاری از افراد تمایل به گذراندن دوره بصورت خصوصی هستند. همچنین برخی از شرکت‌‌ها و کارخانجات، تمایل دارند این دوره بصورت خصوص برای تیم بازاریابی و فروش شان برگزار گردد. اگر شما هم جزو این گروه‌ها هستید، کافیست با ما تماس بگیرید تا هماهنگی‌های لازم برای برگزاری دوره بصورت خصوصی و حتی در صورت نیاز با سرفصل‌های اختصاصی مورد نیاز شما طراحی و اجرا شود.

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟

کافیست با ما تماس بگیرید یا عبارت دوره ادمین اینستاگرام را از طریق پیامک یا واتس‌اپ به شماره 09152666888 ارسال نمایید. مشاورین ما با شما در تماس خواهند بود تا ضمن پاسخگویی به کلیه سوالات شما، راهنمایی و پیشنهادات لازم را با توجه به اهداف مورد نظر شما ارایه نمایند.