دوره آموزشي لینکدین در مشهد

آموزش لینکدین در مشهد

دوره آموزشي لینکدین

آموزش لینکدین ( Linkedin ) یک مبحث مهم برای مدیران و افراد متخصص محسوب می شود. لینکدین بزرگترین شبکه اجتماعی تخصصی و حرفه ای در دنیا است که برای شبکه سازی و همفکری بین مدیران سطح بالا و افراد متخصص در حوزه های مختلف راه اندازی شده و طی سال های گذشته، میلیون ها متخصص از سراسر دنیا به آن پیوسته اند. بهترین بستر ممکن برای ایجاد ارتباط تجاری و در عین حال شخصی با مشتریان و همکاران است که از این طریق به آسانی می توانید به تصمیم گیرندگان نهایی در هر سازمان یا شرکت دسترسی داشته باشید.

تبلیغ در لینکدین

تبلیغ در لینکیدن از روش های مختلف میسر می شود؛ نظیر تولید محتوا، شبکه سازی و فعالیت در گروه ها، مشارکت در گفتگو ها، استفاده از ابزار حرفه ای تبلیغات و غیره. در همه این روش ها شما می توانید دقیقا شخص مورد نظر خود را هدف قرار داده و یک ارتباط تعاملی را با وی توسعه دهید. از هر نوع کسب و کار و حرفه ای نام ببرید، فعالانی در لینکدین حضور دارند که این امر سایت Linkedin را به یک بستر تبلیغاتی بسیار موثر، هدفمند و حرفه ای تبدیل کرده.

دوره آموزش لینکدین

در این کارگاه یا دوره آموزشی که در دو سطح مقدماتی و تکمیلی برگزار می شود، یاد میگیرید که چطور باید مثل یک حرفه ای در لینکدین حضور پیدا کنید، پروفایل و تخصص های خود را بطور کامل پابلیش کنید، شبکه ارتباطات تجاری و تخصصی خود را ایجاد کرده و توسعه دهید. از ابزاری مثل Group، Company Page، Showcase Page، In Mail و بسیاری موارد دیگر به شکل اصولی و موثر استفاده کنید و بتوانید به راحتی به بازار هدف خود و افراد موثر در این بازار دسترسی پیدا کنید.

منتظر دیدار شما در دوره آموزشي لینکدین هستیم

ثبت نام